Де придбати Adblue?

Якщо вам знадобився Адблю, то ви вже знаєте що це. Тепер питання — «де можна купити якісний адблю. Так-так, саме якісний, нерозбавлений, що має всі необхідні технічні характеристики.

AdBlue — це інновація в очищенні вихлопних газів, представлена ​​Асоціацією Автомобільної Промисловості Німеччини (VDA).

На кришці паливного бака турбодизельних автомобілів є дві горловини. Чорна з’єднана з паливним баком. Синя використовується для AdBlue — розчину сечовини, який необхідний для видалення з димових газів шкідливих оксидів азоту в атмосферу.

Протягом декількох років в стандартах ЄС IV, V, VI правил викидів значно змінилися і обмежилися граничні значення вихлопних газів, зокрема оксиду азоту, від комерційних автомобілів. Останнім часом ці обмеження поширили і на приватні транспортні засоби. Для досягнення цих цілей більшість європейських виробників покладаються на добре зарекомендувала себе технологію селективного каталітичного відновлення (SCR) .®, яке допомагає зменшити викиди оксиду азоту.

Як працює Noxy® AdBlue®?

AdBlue ® є Високочистий, 32,5% розчин сечовини, безпосередньо впорскується в вихлопні гази, де він служить в якості відновника. Що випускається аміак згодом реагує з оксидами азоту на каталізаторі з утворенням елементарного азоту і води; обидва є природними складовими повітря, яким ми дихаємо. Отже, кількість оксидів азоту в емісії може бути зменшено.

Знижений витрата палива і постійна потужність двигуна.

Комбінація SCR-каталізаторів з AdBlue® Noxy® вимагає більш високих температур в двигуні, щоб підвищити температуру вихлопних газів для ефективного зниження AdBlue NOXY. Це призводить до більш високої паливної ефективності і менш несгоревшим палив і менш сухим часткам у вихлопних газах, не впливаючи на потужність двигуна.

AdBlue — це підхід майбутнього!

AdBlue є частиною майбутньої концепції скорочення викидів вихлопних газів. Завдяки поєднанню екологічності та ефективності витрат AdBlue® відповідає всім цілям ЄВРО IV, V і VI.

Де купити Адблю?

Вибір вашого постачальника звичайно залишається за вами, але ми хочемо запропонувати вам дізнатися хто ми такі. Наша компанія працює на ринку України вже більш ніж 10 років.

Ми представляємо офіційну продукцію заводу м. Пулави (Польща). Ми є ексклюзивним представником на території України. Продукція маэ сертифікат відповідності, доставляється на територію України в запечатаному вигляді. Всі необхідні технічні характеристики рідини відповідають нормам. Ми несемо відповідальність за якість продукції.

Ми пропонуємо продукцію оптом в IBC-контейнерах и каністрах зі складів в Києві, Луцьку, Львові та Мукачеві. За бажаням замовника, IBC-контейнери могут бути доставлені на його склад в будь-яке місто України.

Щоб дізнатися, скільки літрів AdBlue® потрібно вашому автопарку, наберіть нашого менеджера і при наведених даних вашого автопарку він з легкістю визначить необхідну кількість сечовини. З нами комфортно працювати. Ми доставляємо товар по всій території України і маємо представників практично у всіх регіонах.

AdBlue — чисте рішення. Звертайтеся, і ми допоможемо вам зробити повітря чистішим.

0 відповіді

Відповісти

Хочеш приєднатися до дискусії?
Вислови свою думку!

Добавить комментарий