IBC-КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ADBLUE.

Кращий варіант для зберігання.

IBC-контейнери це безпечна і зручна система зберыгання та подачі AdBlue®.
Виробництво обладнання Україна.

IBC-контейнери

IBC-контейнери — пластикові контейнери призначені для багаторазового застосування, використовуються для транспортування, зберігання рідких і твердих сипучих продуктів всіх класів небезпеки — хімічних речовин, харчових продуктів.
Контейнери складаються з сталевого зварного каркаса і поліетиленовою внутрішньої ємності. Каркас виготовляється зварюванням сталевих профілів і листів з подальшим забарвленням. Для внутрішнього шару використовується поліетилен з високою стійкістю до різних видів хімічних сполук. На ємності встановлений пластмасовий нижній слив.

IBC-контейнери можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні, забезпечують абсолютну герметичність, механічну міцність, володіють хімічною стійкістю. Незважаючи на той факт, що дані контейнери придатні для транспортування широкого ряду речовин, в основному вони використовуються в поставках рідких речовин.

Що стосується переваг контейнерів перед бочками, то їх кілька. Перший пов’язаний безпосередньо з зручністю їх експлуатації — зберігання і транспортування в них будь-яких речовин. Крім того, IBC-контейнер ємністю 1 тис. Куб. дм має кубічну форму. Таким чином, питома обсяг речовин, що транспортуються в IBC-контейнерах, на одиницю простору більше, ніж речовин, що транспортуються в бочках.
З недоліків, використання IBC-контейнерів потрібно відзначити складності пов’язані з проведенням вантажно-розвантажувальних робіт, потрібна спеціальна складська техніка або наявність рампи.

Розміри та  вага IBC-контейнера:

  • Довжина 1200 мм
  • Ширина 1000мм
  • Висота 1160 мм
  • Вага 57 кг