ПРОПОНУЄМО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ADBLUE НА АВТОПІДПРИЄМСТВАХ.

Обладнання європейського виробництва для перекачування / заправки adblue.

За допомогою насоса.

Ви можете придбати готову систему, а можете зібрати самостійно під свої потреби з наявних комплектуючих. Але є деякі важливі моменти на які ми хочемо звернути вашу увагу.

Насоси та інші вироби, які ви використаєте для монтажу системи видачі AdBlue мають бути виготовлені з пластику, нержавіючої сталі або іншого матеріалу, стійкого до корозії.

Систему подачі Адблю з насосом можна закріпити на контейнер, або встановити на візок, якщо ви хочете зробити вашу заправку мобільною. Є кілька варіантів кріплення насоса до IBC-контейнеру — фронтальний і горизонтальний. На малюнку фронтальне кріплення. Під’єднати всмоктующий шланг можно до нижнього зливного крану, обо через верхню кришку контейнера.

  • Комплект для AdBlue SuzzaraBlue PRO R24

  • Заправний пістолет Piusi для Adblue

  • Насос для AdBlue® SuzzaraBlue 230V

  • Лічильник турбінний K24 A U/W

Діаметр носика пістолета для AdBlue відповідає розміру вхідної горловини бака автомобіля. Носік пістолету і всі деталі, які контактують з рідиною мають бути виготовлені з пластику або нержавіючої сталі.

Система може бути оснащена лічильником літрів. Варто зауважити, що лічильник який ми пропонуємо має точність +-1%, що обмежує її використання тільки не комерційними АЗС.

З мінусів такої системи можна назвати високу вартість, на сьогодні такий насос, в залежності від його комплектації, може обійтися підприємству порядку 300-800 євро.

  • Додатковий кульковий кран

  • Куб для Adblue

  • Пистолет Piusi для AdBlue

За допомогою нижнього зливного отвору контейнера.

Є кілька типів контейнерів для Adblue, серед них є і такі, які не оснащені системою нижнього зливу. Ми пропонуємо нашим покупцям тільки контейнери, обладнані нижнім зливом, так як наявність нижнього зливу дозволяє організувати заправку автомобілів на підприємстві оптимальним способом. Ми припускаємо, що більшість наших клієнтів будуть заправляти свої авто за допомогою нижнього зливного крана самоплив. Для зручності ми радимо використовувати шланг, який можна закріпити безпосередньо на крані, а краще ще до цієї системи додати звичайний сантехнічний пластиковий кульковий кран. Він буде набагато зручніше в експлуатації і унеможливить протікання рідини.
Для того, що б зливати AdBlue самоплив, потрібно встановити контейнер вище за рівень ємкості, що заправляється.

Роздавальна колонка чи ємність накопичувач.

Є кілька варіантів такого обладнання.

Це обладнання для АЗС і великих автопідприємств, воно може бути інтегровано з касовим апаратом, і оснащено лічильниками, які можна використовувати для організації комерційної заправки.

Обсяг резервуару може коливатися від 4 до 20 тонн.

Є ємності меншого розміру, але вони замалі для великих автопідприємств або станцій технічного обслуговування, і їх використання економічно необґрунтовано.
Така емність з роздавальною колонкою, за бажанням замовника, може бути інтегрована з програмним забезпеченням підприємства, допоможе вести облік заправки, формувати звітність або, за її допомогою, можна встановлювати управлінські обмеження. Існує багато варіантів комплектації такого обладнання, які підбирають безпосередньо під умови та побажання замовника. Цей процес потребує певних знань, і ми вважаючи на наш досвід готові запропонувати свої консультації з підбору обладнання, поставити та змонтувати таке обладнання. Ми пропонуємо обладнання італійського виробника Piusi та англійського Tokhaim.

  • PIUSI Self Service for AdBlue®

  • Tokheim Quantium 110 AdBlue

  • Tokheim Quantium 110 AdBlue