Пропонуємо обладнання для Adblue.
Продукція від виробника.

Рішення для автопідприємств

Як можна організувати заправку автомобілів AdBlue® на підприємстві.

Рішення для станцій АЗС

Для організації заправки AdBlue® на АЗС ми пропонуємо колонку Petro AdBlue®.

IBC-контейнери

IBC-контейнери — пластикові контейнери призначені для багаторазового застосування, використовуються для транспортування, зберігання рідких і твердих сипучих продуктів всіх класів небезпеки — хімічних речовин, харчових продуктів.

Вибір обладнання для перекачки та зберігання NOXy (Adblue).

Відновлювальний реагент AdBlue був спеціально розроблений під стандарти якості ISO 22241-1 і DIN 70070. Він використовується на дизельних автомобілях великої вантажопідйомності, які обладнані системою вибіркового каталітичного відновлення SCR (Selective Catalytic Reduction) для відповідності Євро 4 і Євро 5 (екологічним стандартам).

Для зберігання і перекачування AdBlue виготовляється спеціальне обладнання провідними світовими лідерами в області. Наша компанія поставляє з перших рук обладнання відомого італійського бренду PIUSI (Італія) та TOKHEIM (Англия). Також ми готові запропонувати рішення з огляду саме на вашу специфіку бізнесу.

Обладнання для автопідприємств і комерційних АЗС серйозно різняться. Наші фахівці допоможуть розібратися у всіх тонкощах, і допоможуть Вам обрати необхідне обладнання, зробити доставку та при необхідності виконаити монтаж на території.

При виборі обладнання треба пам’ятати про технічні вимоги при зберіганні реагенту.